Cześć i Chwała Bohaterom!

Cześć i Chwała Bohaterom!

Cześć i Chwała Bohaterom! – wołamy wszyscy, jednym głosem!

Nie chciałem publikować tego artykułu… Akurat 1 sierpnia… Wybaczcie…

Cześć i Chwała Bohaterom! – wołamy wszyscy, jednym głosem! Ale… czy na pewno wszyscy? Czy każdy z nas otacza Bohaterów należną czcią i szacunkiem? Dziś przekonałem się, że system opieki zdrowotnej – działa jakby chciał Bohaterów wykończyć! Dobić tych, których nie złamali Niemcy i komuniści!

Tak! To „wolna” Polska pod rządami platformy zdrajców dyktuje warunki życia tym, dzięki którym możemy (jeszcze) mówić po polsku!

Pani Emilia ma 88 lat. Miała objawy udaru, trafiła do szpitala. Po 1 w nocy odesłano ją – samą – do domu, bez kluczy do mieszkania! Nie postawiono diagnozy, więc nie zalecono żadnej rehabilitacji! Pani Emilia nie odzyskała władzy w nogach!

Rzecznik szpitala w Poznaniu nie potrafił wyjaśnić dlaczego kobieta nie została w szpitalu do rana i dlaczego odesłano ją w środku nocy, choć karta wypisu dla pacjentki była gotowa znacznie wcześniej.

Pani Emilia Nogaj- Adamowicz w czasie Powstania Warszawskiego była łączniczką. Została ranna. Później – była też działaczką Solidarności. Jej odznaczenia i ordery nie mieszczą się na stole. Przechowuje wszystkie, od powstańczego „nieśmiertelnika” po Krzyż Zasługi.

Kibice! Kibole! Fani! Ultrasi! W nas cała nadzieja na godną pomoc tym, dzięki którym możemy żyć! Pamiętajcie nie tylko w dni obchodów Powstania Warszawskiego!

Cześć i Chwała Bohaterom!

źródło i zdjęcie: wpolityce.pl

No Comments

Post a Comment