Dość kłamstw w mediach!

Dość kłamstw w mediach!

Dość kłamstw w mediach!

Zanieśmy to hasło do Warszawy, na ulicę Czerską pod siedzibę gazety wyborczej i radia TOK FM a następnie na Woronicza pod siedzibę Telewizji „Polskiej”!

DOŚĆ KŁAMSTW W MEDIACH! POPIERAMY POWSTANIE NOWEJ TELEWIZJI POLSKIEJ I NOWEGO POLSKIEGO RADIA! Stowarzyszenie RKW Ruch Kontroli Wyborów Ruch Kontroli Władzy zgłosiło ogólnopolskie zgromadzenie publiczne.

W dniu 13 grudnia, w niedzielę, godz. 12.30 w kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, demonstrować będziemy przeciwko kłamstwom i nienawiści w polskojęzycznych mediach popierając konieczność wprowadzenia zmian w ustawodawstwie i powołanie nowej Telewizji Polskiej i nowego Polskiego Radia, czyli mediów służących Narodowi!

Pójdziemy pod Gazetę Wyborczą na ul. Czerskiej a później na Woronicza pod Telewizję „Polską”!!!

MAMY DOSYĆ KŁAMSTW W MEDIACH, ICH NIENAWIŚCI WOBEC POLSKI, POGARDY DLA JEJ CHRYSTUSOWEGO DZIEDZICTWA! DOŚĆ NISZCZENIA NASZYCH RODZIN I KULTURY, PRZYJMOWANIA WROGICH, OBCYCH WZORCÓW, USPRAWIEDLIWIANIA ISLAMISTÓW I ICH SPROWADZANIA DO POLSKI!

POLSKA WIERNA BOGU KRZYŻOWI I EWANGELII!

Więcej na stronie Ruch Kontroli Wyborów

Michnik – autorytet:-)

Jeszcze jedna, świeża informacja w sprawie mediów polskojęzycznych:

W Krakowie odbyła się gala finałowa plebiscytu Mediatory. Został tam uhonorowany niesławny redaktor naczelny Gazety Wyborczej – Adam Michnik, w dziedzinie… autorytet dziennikarski! Z tego powodu działacze Młodzież Wszechpolska – Okręg Małopolski udali się na miejsce, by przyznać redaktorowi naczelnemu GW w osobnej kategorii…

Byliśmy mile zaskoczeni pozytywną reakcją uczestników gali – ludzie sami podchodzili, by robić sobie z nami zdjęcia, wyrażając dezaprobatę z powodu komizmu sytuacji, w której Michnik dostaje nagrodę w takiej dziedzinie.

Gówno prawda

No Comments

Post a Comment