Jak szkalować Kibiców…

Jak szkalować Kibiców…

TVN nie tylko fałszuje rzeczywistość i manipuluje obrazami, i wypowiedziami ale też „rzeźbi nową wizję Polski” owładniętej patologią. Środowiska patriotyczne, im bardziej są widoczne – tym bardziej padają ofiarą fałszywego wizerunku na antenie tej polskojęzycznej stacji. Tak właśnie jest z Kibicami. Od 1 marca, od Narodowego Pamięci Dnia Żołnierzy Wyklętych, uświetnionych pięknymi oprawami stworzonymi przez fanów Legii Warszawa, Ślaska Wrocław czy setki innych mniejszych klubów – widać wyraźną nagonkę na środowisko kibicowskie.

Tymczasem – żadna inna grupa społeczna, poza kibicami, nie uczciła tak spektakularnie tego święta. Tylko grupy rekonstrukcyjne, stowarzyszenia, fundacje i właśnie kibice – pełnym głosem upominali się i upominają o Pamięć Żołnierzy Wyklętych, demonstrują prawdziwy patriotyzm.

Patriotyzm nie jest modny w mediach reżymu. Tam lansuje się „nowoczesny” patriotyzm, polegający na całkowitym zapomnieniu historii i opluwaniu Polski na świecie takim „dziełami”, jak „Pokłosie”, czy „gnIda”.

Dlatego „dziennikarze śledczy” otrzymali rozkaz: „Tropić bandytów na stadionach!”

I… tropią! A, jak nic nie wytropią to stworzą!

Na podstawie czyiś zeznań malują taką oto wizję:

Stadiony to swego rodzaju agora, na której spotykają się i prawnicy, i przedsiębiorcy, i właśnie gangsterzy. Tam, osoby które znają się od lat i sprawdziły się w zadymkach i ustawkach – tworzą… UWAGA! Nowoczesne gangi!

Pozornie można by nad tym przejść do porządku dziennego i zapomnieć. Jednak polecamy Wam obejrzenie audycji dziś (wtorek) wtorek w Superwizjerze o 23.30 w TVN.

Dowiemy się o sobie – kim naprawdę jesteśmy:-)

W odpowiedzi proponuję komuś napisanie poważnej pracy na temat: „Analiza skali przestępczości wśród członków klubów golfowych w Polsce, w latach 1989-2015”🙂

Artykuł ze strony Kibole.pl

No Comments

Post a Comment