Ksiądz Jacek Międlar

Ksiądz Jacek Międlar

Ksiądz Jacek Międlar objawił się w czasie manifestacji antyimigranckiej, która miała miejsce we Wrocławiu. Mówił dobrze, mądrze i potrafił porwać obecny na wrocławskim Rynku tłum. Kolejna mowa na warszawskim Marszu Niepodległości, tak jak poprzednia, tyle że w świetle rac i do dużo większego tłumu. To musiało zaniepokoić wrogów Polski: młody ksiądz, patriota, dobry mówca, ludzie go słuchają – trzeba wysłać w jakieś „atrakcyjne” miejsce, niech tam się realizuje. Padło na Zakopane.

W zeszłą środę udałem się na pożegnalną Mszę Świętą księdza Jacka Międlara z przekonaniem, że będzie to jego najlepsze do tej pory wystąpienie. Nie pomyliłem się.
Jacek! Zakopane to nie jest przypadek. Tam, pod Giewontem, według naszej starej legendy, czekają Śpiący Rycerze. Myślę, że Twój głos ich obudzi i powiesz im: „Tak, już czas!”

Wstańcie, wojownicy, ze snu wiekowego, wstańcie i uwolnijcie ludzi, którzy stali się już dobrzy i wielka jest ich wiara, uwolnijcie ich spod panowania złego. Wstańcie Ci, którym skrzydła zdobią nieugięte plecy, wstańcie niczym zastępy aniołów, bronić swego ludu.

Politycznie Niepoprawny B

Poniżej dwa filmy z ostatniej, jak na razie, wrocławskiej Mszy Świętej księdza Jacka Międlara pochodzące z kanału Kacpra Gizbo, kanału, który warto jest odwiedzać.
Cytat: http://www.polskatradycja.pl/legendy/goralskie/62-spiacy-rycerze-w-tatrach.html

 

 

 

2 komentarze

  • Eugeniusz

    25 lutego, 2016 at 11:03 am Odpowiedz

    Wielki czlowiek, wielki ksiadz i patriota !!!

  • Eugeniusz

    25 lutego, 2016 at 11:05 am Odpowiedz

    Wielki ksiadz, czlowiek i patriota !!!

Post a Comment