Wyborcza a Powstanie – kłamstwa!

Wyborcza a Powstanie – kłamstwa!

„Gazeta Wyborcza a Powstanie Warszawskie” – wykład „wspólny”: Leszek Żebrowski, Marek Chodakiewicz, Stanisław Michalkiewicz.

Szanowni Czytelnicy!

Warto, powiem więcej – trzeba koniecznie przeznaczyć dwie godziny na wysłuchanie tego wykładu. Dlaczego? Bo już tylko w nas nadzieja, że przeniesiemy prawdę o Pamięci Bohaterów dalej, że przekażemy ją młodszym Polakom. Oni – uczestnicy Powstania Warszawskiego spełnili swój obowiązek.

Do nas należy zrozumieć ich losy, pielęgnować pamięć i przekazywać ją dalej!

Trzeba wiedzieć, że cały czas są w Polsce „grupy interesów”, które chcą za wszelką cenę wrobić Polakom poczucie winy i wstydu za polską historię.

Zostało już niewielu Powstańców i… My. Od nas zależy – jaki będzie obraz Powstania Warszawskiego w całym świecie!

Każde zdanie tego wykładu mówi nam jak było naprawdę i jak fałszowana jest prawda. Dlatego siadajmy wygodnie z przyjaciółmi i słuchajmy!

Cześć i Chwała Bohaterom! Hańba ich mordercom!

Spotkanie poświęcone roli „Gazety Wyborczej” w kształtowaniu narracji dotyczącej historii Powstania Warszawskiego. Pretekstem do niego będzie nowe wydanie głośnej książki Leszka Żebrowskiego pt. „Paszkwil Wyborczej”, w której zdemaskował on manipulacje w tekście przypisującym powstańcom zbrodnie na ludności żydowskiej. W debacie wokół publikacji udział wezmą: autor Leszek Żebrowski, prof. Marek Jan Chodakiewicz oraz Stanisław Michalkiewicz. Spotkanie odbyło się w piątek 31 lipca o godz. 18.30 w Domu Dziennikarza przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie.

Film od: Blogpressportal

No Comments

Post a Comment