Koniec zeszłego tygodnia redaktorzy TV Fan Śląsk spędzili bardzo aktywnie. W piątek pępkówka we Wrocławiu, w sobotę wywiad pod Lublinem, w niedzielę mecz w Gdańsku, w poniedziałek z powrotem we Wrocławiu. Z powyższych wydarzeń, tylko stronę sportową niedzielnego meczu można uważać za nieudaną. Natomiast sobotni pobyt na Lubelszczyźnie zaowocował nowymi książkami w zbiorach wrocławskich fascynatów Historii Prawdziwej, oraz wywiadem, którego udzielenie sam udzielający określił mianem ewenementu. Poprzedniego wywiadu w takiej formie Henryk Pająk, bo o tym pisarzu mowa, udzielił 20 lat wcześniej. Henryk Pająk zgodził się na wywiad tylko i wyłącznie dlatego, że jesteśmy kibicami, czy też jak nas nazywają jurgieltnicy z mediów – kibolami.
Nota o Autorze
Henryk Pająk, rocznik 1937, Skarżysko-Kamienna, pochodzenie chłopskie. Jako dziesięciolatek, przez kilka dni umierał po wybuchu niemieckiego niewypału. Cierpienie odebrało beztroskę dzieciństwu, lecz dało formację duchową, a Opatrzność sprolongowała życie, aby pół wieku później mógł powstać m.in. „Piąty rozbiór Polski”, a zwłaszcza „Bestie końca czasu”. „Piąty rozbiór Polski” jest panoramicznym obrazem zagłady ekonomicznej i politycznej suwerenności Polski, „Bestie…” rozkładu cywilizacji chrześcijańskiej przez zorganizowane siły Zła wcielonego we władzę pieniądza, korporacjonizmu, nienawiści do chrześcijaństwa, zwłaszcza do katolicyzmu.
Absolwent filologii polskiej. Pracował jako nauczyciel gimnazjalny, potem dziennikarz rolny w prasie lubelskiej. Od 1985 roku rencista.
Literat z dorobkiem sześciu powieści opartych na realiach historycznych i własnych przeżyciach oraz dwóch tomów poezji. Powieść „Tam, za snem” (część druga – „Wolny”), otrzymała drugą nagrodę w krajowym konkursie na powieść.
Jako prozaik debiutował w 1967 r. literackim opracowaniem wspomnień Henryka Cybulskiego: „Czerwone noce”. To dzieje samoobrony ludności polskiej na Wołyniu, mordowanej przez ukraińskich bandytów z UPA. Z tej samej tematyki – „Los”, zbeletryzowane walki grupy żołnierzy Wołyńskiej 27 Dywizji AK.
Po 1990 roku żydo–komunistyczne wydawnictwa odmawiały druku jego dokumentalnych opracowań walk powojennego podziemia. Z konieczności założył własne wydawnictwo – „Retro”.
To autorskie wydawnictwo w ciągu 10 lat opublikowało 18 książek, w tym ponad 10 autorstwa Henryka Pająka, prace kilku innych autorów, m.in. płk. Stanisława Żochowskiego z Australii, byłego szefa Sztabu Narodowych Sił Zbrojnych. Wydało też kilka tomów tajnych dokumentów UB-SB. Za wydanie Informatora o osobach skazanych za szpiegostwo w latach 1944-1984, Henryk Pająk był kilkakrotnie przesłuchiwany przez UOP. Trzykrotnie wzywano go „na dywanik” do prokuratury za rzekome szkalowanie Żydów i „nawoływanie do waśni na tle narodowościowym i etnicznym” [to samo próbowali nam przybić za żydowskiego zbrodniarza Baumana] w związku z książkami: „Strach być Polakiem”, oraz „Żydowskie oblężenie Oświęcimia”.
„Bestie końca czasu” to czwarty tom cyklu o XX-wiecznych dramatach cywilizacji europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem bezlitosnej wojny z chrześcijaństwem, z katolickim kodem etyczno-moralnym, z wolnością narodów, państw, jednostek.
Tę dantejską wędrówkę po piekle XX i nie tylko XX wieku, zakończy książka: „A naród śpi”. Tym narodem pogrążonym w chocholim śnie są Polacy, znarkotyzowani totalnym praniem mózgów przez polskojęzyczne żydo–media i kolejne ekipy zdrajców okupujących Sejm, rząd, administrację.
Naród śpi. Przed kolejnymi wyborami budzi się, otwiera jedno oko, głosuje na szubrawców i znów zasypia. Grochem o ścianę są książki o grozie sytuacji Polski, o prawdzie, rejtanowskie wołania nielicznych patriotycznych posłów, nie „zekumenizowanych” księży. Wszystkich okrzyknięto „nacjonalistami”, „ksenofobami”, „antysemitami”, osobnikami „kontrowersyjnymi”.
Bo to dla zdrajców, dla wszelkiej maści szubrawców, a także dla kilku milionów politycznie ociemniałych Polaków – prawda jest zawsze „kontrowersyjna”, a tym samym „kontrowersyjni” są jej obrońcy i głosiciele.
Dwie historie
Do powyższej noty należy dodać, że Pan Henryk napisał do tej pory ponad 60 książek, większość o objętości 300-500 stron zapisanych małym drukiem. Piórem macha, jak sam to powiedział, od 55 lat. Z twórczością Henryka Pająka jestem związany od lat 90. ubiegłego stulecia. Wtedy Jego książki czytałem z wypiekami na twarzy, a w mojej głowie dokonywały się zmiany w postrzeganiu historii, często o 180 stopni. Mason Honoriusz de Balzac powiedział, że: „Są dwa rodzaje historii światowej: pierwsza oficjalna, zakłamana, przeznaczona do nauki w szkołach i druga-historia tajna, skrywająca prawdziwe przyczyny wydarzeń”. Szkołą nie jesteśmy, więc pierwszego rodzaju historii tutaj się nie spodziewajcie – wolimy odkrywać prawdziwe wydarzeń przyczyny. Chcecie liznąć trochę prawdy?
Poniżej zapraszamy do TV Fan Śląsk na wywiad z Henrykiem Pająkiem, wchodząc tam pamiętajcie, że Prawda rodzi Nienawiść.
Politycznie Niepoprawny B
Źródło: Fan Śląsk
No Comments