Bóg, Honor, Ojczyzna!

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Potrzeba nam teraz poczucia, że nasza polska historia pisana jest przez życie takich Bohaterów, jak Rotmistrz Witold Pilecki! Każdy na swój sposób, jedni przez lekturę, inni na wykładach, jeszcze inni przez współczesną patriotyczną muzykę – poznajemy losy tych, których PRL, a później niedobitki czerwonych starali się wykreślić z naszej pamięci.

Podczas Kibicowskich Patriotycznych Pielgrzymek na Jasną Górę – wszyscy słuchamy wykładów w Żołnierzach Wyklętych Niezłomnych.

Prawda jest już dostępna!

Ale mordercy naszych Bohaterów żyją sobie spokojnie! Żyją też osoby, które nadal opluwają polską historię i wstrzykują jad w naszą krew. Wśród nich były (na szczęście) Komorowski, który bredzi o „ofiarach tych Żołnierzy Wyklętych” na państwowych uroczystościach. Jest też towarzyszka Senyszyn Joanna, jest też towarzyszka Tokarczuk Olga i kilka innych parszywych postaci.

To, wbrew pozorom nie jest margines! Tego, wbrew pozorom, nie można lekceważyć! Skrzek Senyszyn i jej podobnych to nie jest jeszcze „skrzek ich ostatni”. Musimy sobie uświadomić, że „oni” są pod ścianą! I gryzą!

Dlatego ze wszystkich sił musimy docierać do wszystkich naraz i każdego z osobna z prawdziwą historią Polski! Czy to przez utwory muzyczne, czy to przez wykłady, patriotyczne oprawy kibicowskie, informację „z ust do ust”.

Stawką jest Pamięć!

Kibice, Kibole, Patrioci! Nieście Pamięć wszędzie i na każdy sposób. To nasza misja! Miejcie świadomość, że coraz już mniej wśród nas osób, które pamiętają czasy czerwonego terroru w PRL. A historyków – też niewielu!

Dlatego serdeczne dzięki dla tych muzyków, którzy swoją twórczością upamiętniają Bohaterów.

List do Rotmistrza!

Nowość od Dempsey-muzyk! „Polska nie zapomni,każdy Patriota Pamięta! Witoldzie Pilecki, Rotmistrzu, ARMIO WYKLĘTA!”

Płyta do kupienia na stronie Dempsey-Muzyk

Dempsey-List do Rotmistrza prod Tune Seeker „Bóg, Honor, Ojczyzna II”

drugi film od: valdemarbaldhead

Jeszcze słowo!

Jeszcze tylko dodam tu dwa komentarze pod utworem ze strony Dempsey-Muzyk

„W trzech minutach streściłeś to co najważniejsze w temacie dotyczącym Rotmistrza Witolda Pileckiego… SZACUN! SZACUN!! I JESZCZE RAZ SZACUN!!! CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!!!”

„Zaczynam wierzyć że jest nas wielu i że jeszcze nie wszystko stracone, Boże daj doczekać wielkiej Polski!”

No Comments

Post a Comment

dziesięć − dwa =