Litości dla towarzyszki Tokarczuk Olgi:-)

Litości dla towarzyszki Tokarczuk Olgi:-)

Towarzyszka Tokarczuk Olga zdobędzie literacką nagrodę Nobla – dzięki nam! Tak! Dzięki modzie na jej nikczemną postać! Dzięki promocji jej szmatławych książek! Dzięki tysiącom artykułów, działań i polemik medialnych!

Nikt by o tej babie nie wiedział, nikt by jej nigdzie nie zapraszał, gdyby nie jej prowokacja, na którą – tylko pozornie – musieliśmy jako Polacy, jako Patrioci zareagować!

Proponowałem na tych łamach i na Kibole.pl żeby jej po prostu dać w mordę. Oczywiście nie jej, bo to kobieta, ale – wzorem zasad przedwojennego Polskiego Kodeksu Honorowego – jej najbliższemu mężczyźnie, ojcu, mężowi, bratu (Polski Kodeks Honorowy opisuje dokładnie tę hierarchię). Niestety nie wiem, czy towarzyszka Tokarczuk Olga i jej najbliżsi posiadają tak zwaną „zdolność honorową”. Jeśli nie – można ich obić kijem.

Niestety w obecnej Polsce i pojedynki, i obijanie kijem jest niezgodne z prawem🙁

Cóż więcej można zrobić?

Proponowałem posłużenie się Kodeksem Moralności Obywatelskiej, który opracował Departament Sprawiedliwości Delegatury Rządu na Kraj w 1941 roku (tak podają dostępne źródła). Był to zbiór norm moralnych i prawnych dla mieszkańców okupowanej Polski. Kodeks w swoim założeniu miał wyraźnie precyzować granice prawne i etyczne, których Polakowi przekraczać nie było wolno.

Dziś też jesteśmy pod okupacją Unii Europejskiej i właściwie byłoby to dobre wyjście.

We wspomnianym Kodeksie wymieniono między innymi następujące przestępstwa:

  • zapieranie się własnego Narodu,
  • czynne współdziałanie z wrogiem w walce skierowanej przeciwko Państwu i Narodowi Polskiemu oraz jego sprzymierzeńcom,
  • donosicielstwu na swoich rodaków.

Tyle tylko, że za takie przestępstwa groziła kara śmierci, a tej – jak na razie – nie można w Polsce stosować.

Noworudzcy Patrioci mają kłopot!

Noworudzcy Patrioci mają kłopot, bo towarzyszka Tokarczuk Olga jest honorowym obywatelem tego miasta! Protestują na wszelkie możliwe sposoby.

Niedawno zaprosili dwóch „Rycerzy Prawdy” czyli Leszka Żebrowskiego i Tadeusza Płużańskiego na obszerny wykład o fałszowaniu polskiej historii wczoraj i dziś. Obaj Panowie rozprawili się merytorycznie z tezami, które głosi Tokarczuk Olga.

Projekt Kudowa! Płużański i Żebrowski!

Ale, to za mało!

Ona – towarzyszka Tokarczuk – idzie na literackiego Nobla i prawdopodobnie może go zdobyć! To nie żart! Zdemoralizowana hołota pseudo intelektualistów może dostrzec w jej prozie to samo, co dostrzegła swołocz ekspertów kina w filmach „gNida” i „pokłosie”.

Co powinniśmy robić, co robić możemy?

Elżbieta Cygan – mieszkanka Nowej Rudy zainicjowała akcję, która ma doprowadzić do odebrania towarzyszce Tokarczuk honorowego obywatelstwa.

Moim zdaniem – To za mało!

Towarzyszka Tokarczuk Olga powinna zostać pozbawiona obywatelstwa polskiego!

Na razie sprawa się toczy. I nadal – im więcej polemizujemy z tą panią – tym bardziej robimy jej reklamę!

KłodzkoExpressMiejski tak opisuje sprawę:

W obronie pisarki stanęli minister sprawiedliwości i rzecznik praw obywatelskich. Tokarczuk bronił też Tomasz Kiliński, burmistrz Nowej Rudy z grupą radnych. Pisarka jest honorową obywatelką miasta. Niedawno Elżbieta Cygan skierowała do radnych pismo. Na youtubie opublikowała też film „Tokarczuk bez obywatelstwa – akcja mieszkańców Nowej Rudy”, w którym uzasadnia swoje działania.

– My niżej podpisani mieszkańcy Nowej Rudy wyrażamy swoje oburzenie i sprzeciw wobec wypowiedzi pani Olgi Tokarczuk w telewizji publicznej w programie „Minęła 20” w dniu 7 października (…) Żądamy od członków rady miasta Nowa Ruda podjęcia uchwały dotyczącej pozbawienia Olgi Tokarczuk zaszczytnego tytułu Honorowego Obywatela Miasta Nowa Ruda – uzasadnia Elżbieta Cygan, mieszkanka Nowej Rudy.

Ponawiam mój apel:

Litości dla towarzyszki Tokarczuk Olgi🙂

Film z akcji Elżbiety Cygan „Tokarczuk bez obywatelstwa”

Oraz wspaniały wykład cz. 1. i 2. Antypolonizm – Żebrowski i Płużański:

filmy od: Kacper Gizbo

Poniżej wszystkie artykuły, jakie ukazały się na naszej stronie:

O TOWARZYSZCE TOKARCZUK – MERYTORYCZNIE!

UPDATE#1 TOWARZYSZKA TOKARCZUK OLGA

PROJEKT KUDOWA! PŁUŻAŃSKI I ŻEBROWSKI!

 

No Comments

Post a Comment